Młodszy Inżynier ds. rozwoju systemów logistycznych / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 06/12/2016

Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

W swojej pracy zespół Sistema Poland stosuje najnowsze rozwiązania organizacyjne oraz zaawansowane technologie. O sukcesie decyduje doświadczenie zdobywane systematycznie na rynku polskim od 1994 roku.

Stanowisko: Młodszy Inżynier ds. rozwoju systemów logistycznych
Miejsce pracy: Tychy / śląskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

•Szacowanie procesów logistycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych
•Przeprowadzanie bieżących analiz metod pracy z nastawieniem na procesy handlingowe
•Opracowywanie analiz badawczych w tym studiów wykonalności – projektów logistycznych, w szczególności:
o Projektowanie i wycena obszarów logistycznych
o Projektowanie i wycena przepływów logistycznych
•Projektowanie i wycena urządzań transportowych (przyczepy specjalistyczne w handlingu wewnętrznym, wózki )
•Koordynacja procesu wdrażania wyników prac i opracowywanie dokumentacji technicznej
•Reprezentowanie firmy przed Klientami

Wymagania

•Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (zarządzanie produkcją, logistyka)
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Teoretyczna znajomość gospodarki magazynowej, znajomość procesów produkcyjnych i systemów KANBAN, oraz podstawowych narzędzi Lean
•Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Access, Powerpoint) oraz systemów CAD (AutoCad/Bricscad),
•Duże zdolności analityczne oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Dyspozycyjność czasowa i mobilność (istnieje możliwość podpisania umowy ze studentami ostatnich roczników studiów)
•Gotowość do wzięcia udziału w projektach poza granicami (Chiny, Indie, Brazylia, Rosja, inne)
•Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

•Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Możliwość rozwoju zawodowego i awansu do Centrali Firmy we Włoszech
•Wyjazdy zagraniczne
•Sześcio miesięczny program wdrożeniowy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
ul. Turyńska 100
43-100 Tychy
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl
WWW: http://sistema.com.pl/index.html