← Wstecz | Drukuj

Mechatronik (wentylacja, klimatyzacja) / GD Profesja

Oferta z dnia: 22/03/2018

Naszym Klientem jest niemiecka Firma zajmująca się planowaniem, montażem, utrzymaniem ruchu i naprawami urządzeń klimatyzujących i chłodniczych, pojazdów chłodniczych, rożnego rodzaju agregatów wentylacyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechatronik (wentylacja, klimatyzacja)
Nr ref.: MECH/HVAC
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Montaż chłodni przemysłowych, klimatyzacji, urządzeń specjalnych (branża chłodnicza)
• Montaż urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, wraz z podłączeniem elementów elektrycznych i elektronicznych.
• Przebudowa urządzeń, ich naprawa i konserwacja.

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne: Mechatronik techniki klimatyzacyjnej,
• Budowy urządzeń Chłodniczych, lub podobne.
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość branży chłodniczej.
• Elastyczność. Gotowość do podróży (montaże u Klienta).
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

• Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole.
• Umowa na czas nieokreślony.
• Uczciwe wynagrodzenie.
• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy.
• Zapewnione diety i noclegi podczas pracy w delegacji.
• Dojazd firmowym samochodem.
• Uregulowany czas pracy.

CV w wersji polskiej i niemieckiej wraz z nr ref: MECH/HVAC/DE prosimy wysyłać na adres: cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea 114
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: gdprofesja.pl