← Wstecz | Drukuj

Projektant Elektryk / GD Profesja

Oferta z dnia: 24/07/2014

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest jedna z wiodących na niemieckim rynku grupa projektowa w branży energotechnicznej.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Elektryk
Nr ref.: PROJ/EL
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Samodzielne projektowanie sieci energetycznych i instalacji słaboprądowych dla budownictwa
Tworzenie dokumentacji technicznej (Autocad Plancal Nova) dla każdego etapu projektu
Dobór urządzeń i komponentów
Planowanie kosztów
Ustalenia techniczne z klientami i wykonawcami

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe (Inżynier Elektryk, Energetyk, Zarządzanie w Energetyce)
Doświadczenie w tworzeniu projektów dla sieci energetycznych i instalacji nn i SN
Doświadczenie w kosztorysowaniu prac
Bardzo dobra znajomość AutoCAD
Znajomość MS Office, Power Point
Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
Dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Stałe zatrudnienie w niemieckiej firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
Pomoc w załatwieniu formalności

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym: PROJ/EL prosimy przesłać na adres: cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl