← Wstecz | Drukuj

Technik Serwisu - Produkcja Opakowań / GD Profesja

Oferta z dnia: 24/07/2014

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest niemiecki producent opakowań dla przemysłu farmaceutycznego.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Serwisu - Produkcja Opakowań
Nr ref.: OP/SERW
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Optymalizacja procesu produkcyjnego
Ustawianie i obsługa maszyn bigujących i klejących
Utrzymanie sprawności technicznej maszyn
Opracowanie zleceń na podstawie zamówień klienta
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Współpraca z działami planowania produkcji oraz kontroli technicznej

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne: Ślusarz, Mechanik Budowy Maszyn
5 - letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze linii klejących i bigujących
Dobra znajomość języka niemieckiego
Znajomość branży produkcji opakowań
Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole
Umowa na czas nieokreślony
Uczciwe wynagrodzenie
Pomoc w załatwieniu formalności

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym: OP/SERW prosimy przesłać na adres: cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl