← Wstecz | Drukuj

Technolog / Actio HR Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 22/09/2014

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej organizacji działającej w obszarze projektowania, produkcji oraz sprzedaży specjalistycznych produktów odzieżowych przeznaczonych dla służb mundurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog
Nr ref.: TBL/09/14
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Opracowywanie i nadzorowanie technologii produktów w systemie ERP,

Opracowywanie i aktualizowanie teczek technologicznych produktów,

Opracowywanie i aktualizowanie teczek procesów technologicznych,

Przygotowanie i weryfikacja znakowania produktów balistycznych,

Opracowywanie wycen produktów balistycznych,

Ścisła współpraca z produkcjąi działem badań i rozwoju,

Opracowywanie rysunków technicznych,

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, inżynieria materiałowa, budowa maszyn),

Mile widziane doświadczenie zawodowe – preferowane w firmie produkcyjnej,

Znajomość procesów technologicznych,

Znajomość oprogramowania Solid Works, AutoCAD, MS Office,

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację,

Umiejętność organizacji pracy własnej,

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,

Umowę o pracę,

Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia oraz uczestniczenie w wielu ciekawych projektach,

Atrakcyjny pakiet socjalny,

Przyjazną atmosferę pracy,

Forma kontaktu

opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. TBL/09/14
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10774

Dane firmowe

Actio HR Sp. z o.o.
Jaśkowa Dolina 36/2
80-246 Gdańsk
Email: rekrutacja@actio-hr.pl