← Wstecz | Drukuj

Praca przy inwentaryzacji / TnsGroup

Oferta z dnia: 29/07/2014

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Jej biura mieszczą się w Opolu i Bytowie.

Oferowana praca

Stanowisko: Praca przy inwentaryzacji
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

przed przystąpieniem do pracy przewidziana jest rozmowa rekrutacyjna oraz test sprawdzający umiejętność szybkiego liczenia w pamieci, stanowiące ostateczną selekcje kandydatów (osobom, które nie zostaną zaakceptowane zostanie przedstawiona inna propozycja pracy z uwzględnieniem zmiany miejsca zakwaterownia)
przeprowadzanie inwentaryzacji (ustalanie rzeczywistego stanu towaru) w sklepach i magazynach w Holandii
praca wiąże się z dojazdami do klientów rozmieszczonych na terenie całej Holandii
praca z zastosowaniem innowacyjnych i wydajnych metod
obsługa ręcznego skanera
praca w młodym i wykwalifikowanym zespole
dla każdej nowej grupy pracowników zorganizowany trening z doświadczonym instruktorem
podczas okresu próbnego liczba godzin pracy jest stosunkowo niska natomiast od czasu kiedy pracownik będzie osiągał wymagane normy, liczba godzin wzrośnie

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność szybkiego liczenia
prawo jazdy kat. B
możliwość długotrwałego pobytu w Holandii
pozytywne podejście do zlecanych zadań

Oferujemy

możliwość podjęcia ciekawej pracy na długi okres czasu
atrakcyjne wynagrodzenie z ustaloną ścieżką kariery
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
możliwość dojazdu do pracy samochodami firmowymi, wyposażonymi w nawigację
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194119/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza prosimy załączać CV w języku angielskim
W związku z testem sprawdzającym, przeprowadzanym w pierwszych dniach pracy, nie polecamy tej oferty osobom będącym w parach lub grupach, którym zależy na wspólnym zakwaterowaniu.
Ponadto w pierwszych tygodniach ze względu na okres próbny i trwające szkolenia może występować mniejsza ilość godzin.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl