← Wstecz | Drukuj

Przedstawiciel handlowy / Actio HR

Oferta z dnia: 06/10/2014

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR Sp. z.o.o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej-poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy
miejsce pracy: Polska północna

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Nr ref.: PHS/10/14
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Sprzedaż produktów firmy działającej w branży drzewnej,
• Docieranie z produktami firmy do klientów finalnych, inwestorów, na potrzeby przetargów oraz firm dystrybucyjnych,
• Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
• Realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
• Częste wyjazdy służbowe do klienta w celach prezentacji produktu i ich sprzedaży,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
• Prowadzenie działań marketingowych,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe,
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• Znajomość języka francuskiego mile widziana,
• Mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku przedstawiciela handlowego,
• Mile widziana znajomość rynku w zakresie oferowanych produktów,
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
• Gotowość do pracy w terenie na terenie Polski północnej,
• Prawo jazdy kat. B,
• Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość wpływania na politykę sprzedażową i marketingową w firmie,
• Dostęp do nowoczesnych narzędzi sprzedaży i wsparcie międzynarodowego zespołu,
• Możliwość rozwoju,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Płacę w systemie prowizyjnym.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. PHS/10/14
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 10554

Dane firmowe

Actio HR
Jaśkowa Dolina 36/2
80-246 Gdańsk
Email: rekrutacja@actio-hr.pl