← Wstecz | Drukuj

Monter klimatyzacji (Mechatronik) / GD Profesja

Oferta z dnia: 22/03/2018

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisem systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter klimatyzacji (Mechatronik)
Nr ref.: KLIM/DE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Montaż, uruchomienie i serwis systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych (szafy klimatyzacyjne, klimatyzacje typu split, systemy zimnej wody)
Telefoniczne dyżury serwisowe

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe: mechatronik lub monter systemów klimatyzacji
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność samodzielnej pracy
Gotowość do telefonicznych dyżurów serwisowych
Prawo jazdy kat.B
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole
Umowa na czas nieokreślony
Uczciwe wynagrodzenie
Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwieniu formalności

CV w j. niemieckim w raz z numerem referencyjnym KLIM/DE proszę przesłać na adres: cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl