Konstruktor Solidworks- niemiecka umowa o pracę / Holbern Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 22/08/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor Solidworks- niemiecka umowa o pracę
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Niemcy
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Solidworks

- Projektowanie zbiorników oraz urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego
- Sporządzanie rysunków części składowych oraz rysunków wykonawczych
- Projektowanie modeli 3D w Solid Works

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie jako konstruktor
- Znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- opieka polskiego konsultanta
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule GA/K/08/2014

Dane firmowe

Holbern Sp. z o. o.
ul. Kiełbaśnicza 24
50- 110 Wrocław
Email: bau@holbern.pl
WWW: www.holbern.de