Inżynier budownictwa- planista konstrukcji nośnych- praca w Niemczech / Translator

Oferta z dnia: 03/09/2014
O firmie

Polsko- niemiecka agencja pośrednictwa pracy.

Stanowisko: Inżynier budownictwa- planista konstrukcji nośnych- praca w Niemczech
Miejsce pracy: 145 / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Polsko- niemiecka agencja pośrednictwa pracy nr certyfikatu KRAZ 11139 poszukuje dla swojego klienta inżyniera budownictwa- planista konstrukcji nośnych z dobrą znajomością j. niemieckiego. Praca od 1- września w rejonie Bawarii.

Wymagania

bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych oraz skanów dokumentów potwierdzających kwalifikacje na adres: info.translator@prokonto.pl

Dane firmowe

Translator
Krotoszyńska
63-430 145
Email: info.translator@prokonto.pl