← Wstecz | Drukuj

Test Development Engineer (automotive) / Itekna Polska

Oferta z dnia: 27/08/2014

ALTEN europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT.

Ponad 15.000 pracowników (88% inżynierów), obecny w 15 krajach, obrót w wysokości € 1 198. M.

Itekna Polska jest członkiem grupy Alten, europejskiego lidera w zakresie projektów rozwojowo -badawczych oraz doradztwa IT. Istotą naszego działania jest zapewnienie usług w zakresie IT oraz inżynierii na najwyższym poziomie.

Oferowana praca

Stanowisko: Test Development Engineer (automotive)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Itekna Polska (Alten Group), Europejski lider w konsultingu technologiczno-inżynieryjnym, specjalizujący się w realizacji projektów dla sektora motoryzacyjnego, buduje aktualnie w Krakowie zespół Inżynierów gotowych do zaangażowania się w projekt dedykowany inteligentnym rozwiązaniom. Inżynierowie Itekny będą mieli niepowtarzalną okazję pracy nad nowoczesnymi kamerami, czujnikami, radarami, etc.

Dodatkowo, w ramach wdrożenia, przewidziane są szkolenia w zagranicznych ośrodkach (Europa, Stany Zjednoczone).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie projektu walidacyjnego
Przygotowanie skryptów testowych
Opracowywanie procedur i instrukcji testowych dla testów elektroniki samochodowej
Projektowanie systemów testowych
Tworzenie test planu na podstawie analizy wymagań Klienta
Przeprowadzanie spotkań z członkami zespołu

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w pracy ze sprzętem (HW)
Znajomość procedur testowych
Wiedza z zakresu zagadnień miernictwa elektronicznego (oscyloskopy, generatory, analizatory itp.)
Ogólna znajomość elektroniki
Umiejętność pracy w zespole
Język angielski na poziomie B2/C1
Powyżej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

Szkolenia zagraniczne w Szwecji lub w Kalifornii
Indywidualne podejście do każdego kandydata
Stabilną i długofalową współpracę
Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma)
Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)
Możliwość pracy z europejskim liderem w Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym - Alten Group
Program referencyjny
Wsparcie w relokacji
Imprezy integracyjne

Forma kontaktu

sszczesna@itekna.com

Dane firmowe

Itekna Polska
Ludwinowska 7
30-331 Kraków
Email: sszczesna@itekna.com