Inżynier Serwisu ds. Technologii CNC / W&BS Doradztwo Personalne

Oferta z dnia: 02/09/2014

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dystrybucji oraz serwisie światowej klasy maszyn CNC, znajdujących swe zastosowanie w przemyśle samochodowym, lotniczym i medycznym. Firma posiada swoje oddziały na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Serwisu ds. Technologii CNC
Nr ref.: Nr ref: IST/CP/14
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

- Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Serwisu Maszyn CNC.
- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Dobra znajomość budowy obrabiarek CNC w zakresie mechaniki i elektryki.
- Znajomość sterowników Fanuc / Heidenhain.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Otwartość na potrzeby klienta.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Narzędzia pracy: telefon, samochód firmowy.
- Kilkumiesięczny intensywny pakiet szkoleniowy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: IST/CP/14

Dane firmowe

W&BS Doradztwo Personalne
Grochowa 7
30-731 Kraków
Email: lista@wbspraca.pl