Zarządzanie produkcją (szukamy młodych inżynierów)! / Actio HR

Oferta z dnia: 27/10/2014

Firma Produkcyjna z branży drzewnej zatrudni młodych inżynierów! Poszukujemy osób, które odbyły staże, praktyki lub dopiero zdobywają doświadczenie na stanowiskach związanych z procesem produkcji.

Stanowisko: Zarządzanie produkcją (szukamy młodych inżynierów)!
Nr ref.: KARIERA
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy:
Inżyniera Produkcji
Kosztorysanta Produkcji
Technologa Drewna
Informatyka

Wymagania

Miejsce pracy: okolice Kościerzyny

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
Dalszy wzrost i rozwój zawodowy.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@actio-hr.pl z tytułem KARIERA lub zadzwoń pod numer telefonu 58 340 99 00, a udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji!

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Dane firmowe

Actio HR
Jaśkowa Dolina 36/2
80-246 Gdańsk
Email: rekrutacja@actio-hr.pl