Programista CAM, Heidenhain, Frezer (Formy Wtryskowe) / GD Profesja

Oferta z dnia: 09/06/2016

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Stanowisko: Programista CAM, Heidenhain, Frezer (Formy Wtryskowe)
Nr ref.: FREZ/CAM
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Programowanie w Heidenhain w środowisku CAM (VISI, HyperMill) w branży form wtryskowych
Ustawianie i rozruch Frezarek CNC
praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

wykształcenie techniczne kierunkowe
doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku form wtryskowych
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

stałe zatrudnienie u solidnego niemieckiego pracodawcy
możliwość rozwoju zawodowego - kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
pomoc w załatwieniu formalności

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym FREZ/CAM prosimy przesłać na adres: cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl