← Wstecz | Drukuj

asystent inżyniera ds. sprzedaży / Biuro Karier

Oferta z dnia: 09/09/2014

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej prowadzi rekrutację dla swojego Klienta firmy GEA Tuchenhagen Polska sp z o.o. Firma GEA Tuchenhagen należy do wiodących w świecie producentów komponentów procesowych dla przemysłu browarniczego, mleczarskiego, napojów i artykułów spożywczych, jak również dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, biotechnologii, chemii precyzyjnej i osobistych środków pielęgnacyjnych

Oferowana praca

Stanowisko: asystent inżyniera ds. sprzedaży
Nr ref.: Nr ref. 10307/PR
Miejsce pracy: Koszalin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

współuczestniczenie w procesie sprzedaży produktów i usług -oferowanych przez GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.,
-budowanie dobrych relacji z klientami i zespołem współpracowników firmy,
-prowadzenie korespondencji handlowej, technicznej,
obsługa procesów handlowych – zakupu i sprzedaży towarów, w tym tworzenie pełnej dokumentacji handlowej (zapytania ofertowe, oferty, zamówienia, potwierdzenia zamówień, faktury itp.),
-przyjmowanie i wydawanie z magazynu towarów oraz kontrola ilościowo-jakościowa dostaw,
-organizacja dostaw towarów do klientów oraz dostaw towarów od dostawców,
-ścisła współpraca z GEA Tuchenhagen GmbH oraz innymi dostawcami i partnerami GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.,
-przestrzeganie ustalonych przez Dyrektora Działu warunków handlowych dla danych klientów,

Wymagania

-praca także dla osób prosto po studiach bez doświadczenia,
-wykształcenie wyższe techniczne,
-znajomość języków obcych: j. angielski/ j. niemiecki w tym jeden bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie a drugi w zakresie podstawowym,
-prawo jazdy kat. B,
-znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office,
-mile widziane kompetencje sprzedażowe.

Dodatkowe umiejętności:
-pracowitość,
-obowiązkowość,
-uczciwość.

Oferujemy

-umowę o pracę,
-cykl szkoleń,
-rozwój kariery zawodowej,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma kontaktu

CV prosimy wysyłać na adres: bk@kariera.koszalin.pl