3G Software Engineer/ Programmer C/C++ / Grafton Recruitment

Oferta z dnia: 13/03/2015

Duży, międzyanrodowy koncern, posiadający nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe zajmujące się optymalizacją i doskonaleniem produktów i usług z zakresu urządzeń cyfrowych.

Oferowana praca

Stanowisko: 3G Software Engineer/ Programmer C/C++
Nr ref.: 5-10-28274
Miejsce pracy: 50-048 / dolnośląskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Grafton Recruitment Wrocław zaprasza do udziału kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem na stanowisku Software Engineera ze znajomością 3G/4G.

Jeśli jesteś informatykiem, który:
- szuka interesującej pracy, która pozwoli kreatywnie wykorzystywać dotychczasową wiedzę i umiejętności
- chciałbyś pracować w jednym z najnowoczesniejszych centrów rozwojowo-badawczych ...i dosyć masz pisania ciągle tych samych komend..
- oprócz programowania C/C++, znasz technologię 3G/4G,

nie czekaj, przyślij do nas swoje CV!

Dla naszego klienta, lidera w dostarczaju rozwiązań technicznych IT&Telco, poszukujemy otwartych, kreatywnych umysłów technicznych.
Ten projekt to start-up, gdzie będą tworzone i utrzymywane nowe funkcjonalności systemów.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

Wymagania:

-Doświadczenie w rozwoju oprogramowania w technologii 3G/ 4G na symulatory stacji bazowych Node B
-Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w C/C++
-Znajomość WCDMA/ LTE call processing
-Dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna w komunikacji w trakcie realizacji zadań)

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

- Możliwość udziału w eksperymentalnych projektach oraz w programie ochrony praw autorskich
- Indywidualnie negocjowane stawki wynagrodzeń
- Pakiet relokacyjny
- Perspektywę stałego rozwoju zawodowego oraz jasno wytyczona ścieżka awansu wewnatrz organizacji
- Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz szeroki pakiet benefitowy
- Dostęp do najnowszych technologii i produktów firmy

Forma kontaktu

Interesuje Cię ta oferta pracy?
Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na: wroclaw7@grafton.pl

W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Dane firmowe

Grafton Recruitment
Piłsudskego 13
Wrocław 50-048
Email: wroclaw@grafton.pl