← Wstecz | Drukuj

Technolog ds. Obróbki Skrawaniem / ExperumHR

Oferta z dnia: 30/09/2014

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog ds. Obróbki Skrawaniem
Nr ref.: 8113/IW
Miejsce pracy: - / dolnośląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Szukamy osób chętnych do nawiązania współpracy z międzynarodową firmą na terenie województwa dolnośląskiego.

Wymagania

Idealny kandydat powinien swobodnie posługiwać się językiem niemieckim lub wykazywać chęć jego nauki, mieć doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem i być gotowym do wyjazdów.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, duże możliwości rozwoju oraz niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy i iPhone.

By uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt: malgorzata.pajak@experumhr.pl lub +48 74 664 28 42.

Dane firmowe

ExperumHR
Email: malgorzata.pajak@experumhr.pl