← Wstecz | Drukuj

kontroler jakości / IPF Sp. z o.o

Oferta z dnia: 07/10/2014

Światowy Lider w projektowaniu i produkcji naczep kontenerowych

Oferowana praca

Stanowisko: kontroler jakości
Nr ref.: konjak071014
Miejsce pracy: Poznań / zagranica / Francja
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje wykwalifikowanych, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:

- wykonywanie kontroli i prób pojazdów
- wykonywanie diagnostyki i analizy zaistniałych problemów
- realizacja audytów zewnętrznych
- realizacja wewnętrznych procedur jakościowych
- realizacja prewencyjnego serwisu technicznego i serwisu naprawczego u klienta
- sporządzanie raportów serwisów
- proponowanie i zarządzanie projektami poprawiającymi jakość w celu usunięcia przyczyny problemów

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego (również rejestr techniczny) – warunek konieczny!
- wykształcenie techniczne (mile widziane ukończone studia wyższe na kierunkach: mechanik/hydraulik, elektryk/elektrotechnik, serwisant techniczny lub podobne)
- gotowość do podróżowania
- doświadczenie w montażu przemysłowym
- kandydaci muszą posiadać kompetencje jako kontroler jakości oraz mechanik serwisu technicznego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
- pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: daria.roszczyk@ipf.jobs

Dane firmowe

IPF Sp. z o.o
Nowida
60-867 Poznań
Email: rekrutacja@ipf.jobs
WWW: ipf.jobs