← Wstecz | Drukuj

Konstruktor form -Lego / Adecco Poland

Oferta z dnia: 13/10/2014

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor form -Lego
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Dla naszego duńskiego klienta – światowej klasy producenta najlepszych i najbezpieczniejszych zabawek dla dzieci – LEGO , poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konstruktor (form)
Miejsce pracy: Billund/Denmark
Nr ref: Kf/ DK/ 10.14r.
Opis stanowiska:
Praca na stanowisku konstruktora form ( wtryskowych). Pracownik będzie odpowiedzialny na tworzenie kompleksowych rozwiązań technicznych dla LEGO ®. Projektowanie form zabawek światowej klasy, doradztwo w produkcji oraz wpływ na dalszy rozwój produkowanych elementów. Aktywna współpraca z zespołem profesjonalistów, którzy projektują rocznie ok 600 form 3D, uczestnictwo we wszystkich fazach produkcji z możliwością wpływania na ostateczny kształt i wygląd produktu końcowego.
Zakres obowiązków:
• Przeprojektowanie konstrukcji form z naciskiem na prostotę i solidność.
• Tworzenie specyfikacji form za pomocą Siemens NX CAD, Teamcenter (PDM) i BTC (biblioteka standardowa).
• Analiza problemów związanych z projektowaniem form i wdrażanie do rozwiązań.
• Dostarczanie specjalistycznego wsparcia dla produkcji i innych działów.
• Przyczynianie się do nieustannej optymalizacji systemów i procesów.
• Przyczynianie się do rozwoju nowych koncepcji w zakresie tworzenia form

Wymagania

• Dobra znajomość j. angielskiego.
• Doświadczenie w projektowaniu / tworzeniu form w CAD 3D.
• Wykształcenie techniczne - inżynier / projektant form.
• Min.1-3 lat doświadczenia w ramach projektowania form i/ lub form wtryskowych.
• Bardzo dobra znajomość programu CAD 3D i Excel.
• Umiejętność globalnego myślenia, współpraca z wieloma zespołami z różnych regionów świata i kultur.
• Chęć do pracy z zasadami LEAN.
• Dobre doświadczenie z pakietem MS Office, a także SAP ( ew. gotowość do szybkiej nauki pracy z SAP).

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Legalne zatrudnienie wg duńskich standardów prawa pracy.
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w środowisku pracy opartym o najnowszą technologię i najwyższe standardy produkcji.
• Samodzielne i twórcze stanowisko pracy.
• Praca w firmie o światowej renomie – LEGO

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków na adres:

paulina.mazur@adecco.com

Dane firmowe

Adecco Poland
Lubicz
31-034 Kraków
Email: paulina.mazur@adecco.com