← Wstecz | Drukuj

Inspektor Spawalnictwa / Jobland.pl

Oferta z dnia: 17/10/2014
O firmie

Jobland.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Spawalnictwa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

•Wykonywanie inspekcji zgodnie z procedurami klienta oraz normami międzynarodowymi,
•Koordynowanie testów wykonanych spoin spawalniczych,
•Przygotowywanie dokumentów WPS dla poszczególnych prac spawalniczych, uzgadnianie z głównym inżynierem stosowanych metod spawania,
•Sporządzanie dokumentacji,
•Komunikacja z klientem względem realizowanego zlecenia i wyników inspekcji,
•Stały kontakt i współpraca z instytucjami dozorującymi.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne,
•Certyfikat Inspektora Spawalnictwa – CSWIP/AWS,
•Doświadczenie w zawodzie minimum 7 lat, w tym co najmniej 4 lata na stanowisku inspektora w międzynarodowej firmie EPC,
•Wiedza z zakresu materiałoznawstwa,
•Znajomość procesów spawalniczych,
•Znajomość międzynarodowych norm i standardów spawalniczych ASME, API, AWS, BS,
•Znajomość rysunku technicznego,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności słownictwa technicznego.

Oferujemy

•Długoterminową pracę w międzynarodowej firmie z sektora Oil & Gas,
•Wynagrodzenie na poziomie 250 euro brutto dziennie,
•Pokrycie kosztów podróży oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,
•Rotacyjny system pracy.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt na e-mail: s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

Jobland.pl
Ostrobramska 101
04-410 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl