Supervisor monterów rurociągów/ piping fabrication SV / Jobland.pl

Oferta z dnia: 17/10/2014
O firmie

Jobland.pl

Stanowisko: Supervisor monterów rurociągów/ piping fabrication SV
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

•Nadzór oraz kierowanie pracami monterów rurociągów,
•Nadzór nad pracami przy prefabrykacji rurociągów,
•Odpowiedzialność za jakość oraz terminowość wykonania prac,
•Kontrolowanie przestrzegania zasad BHP, w ramach konieczności bezpośrednia ingerencja oraz pomoc w wykonywaniu prac.

Wymagania

•Znajomość rysunku izometrycznego oraz technicznego,
•Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata w międzynarodowej firmie EPC,
•Znajomość technologii montażu oraz prefabrykacji rurociągów,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności słownictwa technicznego.

Oferujemy

• Długoterminową pracę w międzynarodowej firmie z sektora Oil & Gas,
• Wynagrodzenie na poziomie 250 euro brutto dziennie,
• Pokrycie kosztów podróży oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,
• Rotacyjny system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na e-mali: s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

Jobland.pl
Ostrobramska 101
04-410 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl