← Wstecz | Drukuj

Technolog konstrukcji stalowych / Jobland.pl

Oferta z dnia: 17/10/2014
O firmie

Jobland.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

•Kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
•Opracowanie i kontrola dokumentacji materiałowo-technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
•Kontrola dokumentacji technicznej sprzętu budowlanego,
•Kontrola dostaw materiałów, bezpośredni kontakt z dostawcami,
•Bieżący nadzór nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych,
•Podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności,
•Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
•Dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych,
•Stały kontakt i współpraca z instytucjami dozorującymi.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne,
•Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się oprogramowaniem do projektowania Inventor, AutoCad,
•Wiedza z zakresu materiałoznawstwa,
•Bardzo dobra znajomość MS Excel,
•Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 10 lat w tym 4 lata w międzynarodowej firmie EPC,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności słownictwa technicznego.

Oferujemy

•Długoterminową pracę w międzynarodowej firmie z sektora Oil & Gas,
•Wynagrodzenie na poziomie 250 euro brutto dziennie,
•Pokrycie kosztów podróży oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,
•Rotacyjny system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na e-mali: s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

Jobland.pl
Ostrobramska 101
04-410 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl