Supervisor do spraw powłok malarskich i izolacji / Jobland.pl

Oferta z dnia: 17/10/2014
O firmie

jobland.pl

Stanowisko: Supervisor do spraw powłok malarskich i izolacji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

•Nadzór nad wykonywaniem prac i wdrażaniem strategii kontroli korozji oraz działań izolacyjnych i antykorozyjnych,
•Kierowanie pracami malarskimi, izolacyjnymi oraz antykorozyjnymi w obszarach ochrony katodowej, korozji chemicznej, wybór odpowiednich materiałów i systemów,
•Weryfikacja i interpretowanie danych z monitorowania korozji oraz skuteczności poszczególnych środków łagodzących,
•Stały kontakt i współpraca z inżynierami odpowiedzialnymi za prace izolacyjne i malarskie.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne,
•Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata w międzynarodowej firmie EPC,
•Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i technik zabezpieczania metali,
•Znajomość rysunku technicznego,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności słownictwa technicznego.

Oferujemy

•Długoterminową pracę w międzynarodowej firmie z sektora Oil & Gas,
•Wynagrodzenie na poziomie 250 euro brutto dziennie,
•Pokrycie kosztów podróży oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,
•Rotacyjny system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na e-mali: s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

Jobland.pl
Ostrobramska 101
04-410 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl