← Wstecz | Drukuj

Kosztorysant/ Inżynier budowlany / Holbern Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 28/10/2014
O firmie

www.holbern.de

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant/ Inżynier budowlany
Nr ref.: Kosztorysant/10/2014
Miejsce pracy: Magdeburg / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Kosztorysant/ Inżynier budowlany

Opis stanowiska:
- przeprowadzanie kalkulacji oraz kosztorysów projektów budowlanych
- kontrola pomiaru, ocena wydajności oraz ustalenie kosztów
- rozliczenie mniejszych inwestycji budowlanych
- prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem w ramach założonego budżetu
- ocena oraz kontrola materiałów przetargowych
- uczestnictwo w przygotowywaniu zapytań ofertowych oraz oferty przetargowych
-pozyskiwanie optymalnych cen usług od podwykonawców oraz cen towarów od dostawców do przygotowywanych przetargów
- sporządzanie aneksów oraz zleceń
- opracowywanie technicznych rozwiązań oraz specjalnych propozycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynieryjne
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- znajomość programów PC- Software
- Znajomość prawa oraz przepisów budowlanych
- umiejętność rozliczania inwestycji budowlanych
- prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zorganizowanie zakwaterowania
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e- mail aw@holbern.pl wpisując w tytule: Kosztorysant/ 10/2014

Dane firmowe

Holbern Sp. z o. o.
ul. Kiełbaśnicza 24
50- 110 Magdeburg
Email: praca@holbern.pl
WWW: www.holbern.de