← Wstecz | Drukuj

KONTROLER JAKOŚCI / AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o

Oferta z dnia: 28/10/2014

AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o. niezależny dostawcą rozwiązań inżynierskich siedzących dla światowego przemysłu motoryzacyjnego

Oferowana praca

Stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: GróJec / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

•Odbiór jakościowy bieżącej produkcji,
•Opracowywanie raportów z pomiarów,
•Obsługa urządzeń pomiarowych CMM,
•Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym,
•Nadzór nad legalizacja narzędzi i przyrządów pomiarowych,

Wymagania

•Wykształcenie: minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym,
•Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży metalowej,
•Wiedza i ogólna praktyka w zakresie obróbki plastycznej procesów tłoczenia, zgrzewania, spawania,
•Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
•Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,
•Mile widziane doświadczenie w zakresie pomiarów na maszynie pomiarowej CMM,
•Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

•Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
•Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
•Stabilne wynagrodzenie,
•Możliwość dalszego rozwoju ,

Forma kontaktu

Stabilne wynagrodzenie

Dane firmowe

AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o
Laskowa 29
05-600 Grójec
Email: pracaamvian@gmail.com