← Wstecz | Drukuj

Pracownik produkcji / TnsGroup

Oferta z dnia: 20/01/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

etykietowanie kartonów
przekładanie kartonów do większych skrzynek
układanie skrzynek na palety
obsługa maszyn produkujących
uzupełnianie maszyn produktami
wysokie tempo pracy przy taśmie
możliwość zjazdu na święta do domu

Wymagania

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/196842/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl