← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy / Tebodin

Oferta z dnia: 18/11/2014

Tebodin Poland to wiodąca firma zajmująca się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin Poland jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., która zatrudnia ponad 4000 inżynierów w ponad 20 krajach świata i należy do światowego koncernu Bilfinger.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Nr ref.: 1/11/2014
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- współpraca z członkami zespołu firmy zarządzającego realizacją projektu (Inspektorami Nadzoru, Kierownikami Projektu) oraz firmami wykonawczymi
- asystowanie w poszczególnych fazach realizacji projektu (np. udział w przygotowywaniu ofert, kontrolowaniu wykonywanych prac, odbiorach końcowych)
- administracja dokumentacją budowy
- udział w spotkaniach technicznych, przygotowanie notatek, pism, zestawień itp.
- kontrola postępu prac zgodnie z harmonogramem i jego aktualizacja

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
- doświadczenie w pracy na budowie (min. 1 rok)
- znajomość AutoCAD, MS Office, mile widziana znajomość MS Project i programów do kosztorysowania
- min. średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- otwartość na uczenie się nowych rzeczy
- mobilność na terenie zachodniej Polski
- gotowość do rozpoczęcia współpracy nie później niż z końcem listopada/początkiem grudnia 2014
- dyspozycyjność w wymiarze ok.35-40 godzin tygodniowo przez min. 12 miesięcy

Oferujemy

- współpracę na podstawie umowy zlecenia
- możliwość przedłużenia współpracy w przypadku kolejnych projektów realizowanych przez firmę
- możliwość udziału w ciekawych projektach realizowanych dla znanych klientów
- możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wysłania aplikacji
(CV powinno zawierać przykłady realizowanych projektów):

Prosimy o wybranie lokalizacji – Inne i dopisanie Września.
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2014r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Tebodin
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Email: recruitment.pl@tebodin.com
WWW: www.tebodin.pl