← Wstecz | Drukuj

Programista układów FPGA / TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 21/11/2014

TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Oferowana praca

Stanowisko: Programista układów FPGA
Miejsce pracy: Zielonka / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

•Udział w projektowaniu algorytmów sterujących i protokołów komunikacyjnych dla opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach.
•Implementacja, testowanie i uruchamianie opracowanych algorytmów w układach FPGA.
•Praca przy realizacji międzynarodowych projektów.
•Tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami.
•Udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) o specjalności informatyka, elektronika lub automatyka.
•Doświadczenie z zakresu programowania układów FPGA.
•Bardzo dobra znajomość języka VHDL.
•Bardzo dobra znajomość architektury układów FPGA (Altera, Xilinx).
•Bardzo dobra znajomość narzędzi syntezy (Altera, Xilinx) i symulacji (Modelsim).
•Umiejętność testowania i diagnozowania błędów w oprogramowaniu oraz w układach elektronicznych.
•Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektronicznych.
•Wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów.
•Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów.
•Pasja w działaniu, umiejętności analityczne.
•Komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze.
Kwalifikacje będące dodatkowym atutem
•Znajomość zagadnień z zakresu analizy czasowej i domen zegarowych.
•Praktyczna znajomość układów z serii Cyclone 5, Cyclone 5 SoC.
•Znajomość Matlaba.

Oferujemy

•Atrakcyjną i stabilną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego.
•Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
•Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole.
•Współtworzenie patentów.
•Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport).
•Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami.
•Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego.

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.electronic@pl.trumpf.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dane firmowe

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Marecka 47
05-220 Zielonka
Email: marlena.brzoska@pl.trumpf.com