← Wstecz | Drukuj

Inżynier budownictwa wodnego / Jobland.pl

Oferta z dnia: 24/11/2014

Firma budowlana z Kataru poszukuje obecnie inżynierów budownictwa wodnego do pracy przy realizacji inwestycji związanych z budową lotniska w Doha.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budownictwa wodnego
Miejsce pracy: Doha / zagranica / Zjednoczone Emiraty Arabskie
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Obowiązki:

- prowadzenie monitoringu technicznego projektu w zakresie inwestycji melioracyjnych i budownictwa wodnego,

- prowadzenie kontroli realizacji zadań w terenie,

- kontrola terminowości oraz zgodności wykonania zadań inwestycyjnych z założeniami projektu oraz posiadaną dokumentacją

,- współpraca z wykonawcami oraz inspektorem nadzoru inwestorskiego,

- bieżąca analiza projektów inżynierskich, sugerowanie rozwiązań mogących usprawnić prace,

- prowadzenie dokumentacji związanych z realizacją działań inwestycyjnych w projekcie.

Wymagania

Wymagania:

Prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi wymaganiami poniżej:

- ukończone studia inżynierskie,

- bardzo dobra znajomość j.angielskiego, cała dokumentacja jest prowadzona w tym języku,

- co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 6 na stanowisku związanym z pracami melioracyjnymi i wodnymi,

- gotowość do szybkiego podjęcia pracy, projekt rozpoczyna się w grudniu!

- wybrane osoby zaprosimy na spotkanie bezpośrednio z przedstawicielem Katarskiego pracodawcy, które odbędzie się w Warszawie, konieczne będzie osobiste uczestnictwo w tym spotkaniu. Osoby, które otrzymają ofertę pracy będą musiały zalegalizować dokumenty niezbędne do uzyskania wizy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasadzie Kataru w Warszawie,

Oferujemy

Oferta:

- praca od zaraz przy budowie prestiżowej inwestycji,

- wynagrodzenie podstawowe od 18,000zł do 22,000zł/miesiąc + nadgodziny oraz dodatek mieszkaniowy lub mieszkanie o wysokim standardzie wynajęte przez firmę,

- przeloty oraz wiza opłacona przez pracodawce.

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać w j.angielskim na s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

Jobland.pl
. Doha
Email: s.prokop@jobland.pl