← Wstecz | Drukuj

Kierownik Robót Elektrycznych / Bartimex

Oferta z dnia: 24/11/2014

Bartimex to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane, które z najwyższą starannością realizuje usługi w zakresie instalacji przeciwpożarowych oraz inne prace budowlane. Jesteśmy stabilną firmą z 20-letnią historią. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników realizujemy inwestycje dla różnych instytucji (komercyjnych i użyteczności publicznej). Naszą misją jest realizacja potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów przy użyciu najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszej technologii.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

-planowanie, kierowanie i -nadzorowanie wykonywanych robót w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych
-koordynacja i nadzór robót podwykonawców
-nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
- min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym przy prowadzeniu robót elektrycznych
- orientacja w systemach CCTV, SAP, DSO
- dyspozycyjność (praca w terenie)
- mile widziana znajomość j. angielskiego (stopień średniozaawansowany)

Oferujemy

- umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
- ambitną i pełną wyzwań, ale stabilną pracę
-samodzielne stanowisko z możliwością poznawania różnorodnych systemów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
karolina.bartimex@gmail.com
z dopiskiem w tytule maila: kierownik robót elektrycznych

Dane firmowe

Bartimex
Firlika 26
60-692 Poznań
Email: karolina.bartimex@gmail.com
WWW: www.bartimex.pl