← Wstecz | Drukuj

Inżynier Sprzedaży / ProfAs

Oferta z dnia: 27/11/2014

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe, a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe , systemy automatyzacji)

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Doradztwo techniczne w zakresie systemów zasilania, prowadników kablowych i kabli,

Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,

Utrzymywanie relacji z klientami, kontakt posprzedażowy,

Monitoring konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych ,

Aktywne działania handlowe na obszarze woj. podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie

Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,

Udział w targach, imprezach branżowych,

Kontakt z Zarządem w Niemczech

Wymagania

Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów (elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika, itp.),

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Gotowość do wyjazdów służbowych,

Wysoka komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

Samodzielność i kreatywność w działaniu,

Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, na umowę o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą oraz możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,

Samodzielną i odpowiedzialną pracę,

Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres m.siciarz@profas.com.pl

Dane firmowe

ProfAs
Ciołka 12
01-402 Warszawa
Email: i.drygalska@profas.com.pl