Inspektor spawalnictwa (elektrownia Olkiluoto) / Adecco Poland

Oferta z dnia: 28/11/2014

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor spawalnictwa (elektrownia Olkiluoto)
Nr ref.: WeldINSP/fin/11/14
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko inspektora spawalnictwa do pracy na obiekcie OL3 Site.
Obowiązki:
- Kontrola jakości wizualnej i strukturalnej spawów (sprawdzanie pęknięć, odprysków lub podcięć)
- Wykonywanie inspekcji zgodnie z procedurami klienta
- Usprawnianie procesów spawalniczych
- Sporządzanie dokumentacji, raportowanie

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier)
- Doświadczenie w zawodzie
- Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
- Znajomość procesów spawalniczych
- Znajomość planów oraz rysunku technicznego
- Biegła znajomość języka angielskiego (język francuski będzie atutem)
- Umiejętności analityczne i zarządzające

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- Pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie
- Przewidywany czas trwania kontraktu: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
- Zapewniona podstawowa opieka lekarska

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail:
air.hospitality@adecco.com

Termin składania aplikacji: listopad - grudzień 2014
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Dane firmowe

Adecco Poland
ul. Lubicz 3
31-034 Kraków
Email: air.hospitality@adecco.com