← Wstecz | Drukuj

Finlandia- Inżynier ds. Rozruchów / Adecco Poland

Oferta z dnia: 09/12/2014

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Finlandia- Inżynier ds. Rozruchów
Nr ref.: MCE/fin/11/14
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Finlandia- Inżynier ds. Rozruchów

Numer referencyjny: MCE/fin/11/14
Lokalizacja: Finlandia

Praca na obiekcie elektrowni budowie Olkiluoto 3

Zadania:
• Uruchamianie transformatorów niskiego oraz średniego napięcia zgodnie z procedurą wewnętrzną
• Przygotowanie dokumentacji przekazania/wykonania dopuszczalnie zgodne ze standardami przemysłu jądrowego
• Wspieranie rozwiązań z zakresu komponentów systemu dystrybucji średniego / niskiego napięcia oraz transformatorów
• Wysoka atencja na szczegółowe przygotowanie dokumentacji rozruchów transformatorów
• Wspieranie działań innych zespołów (test bench, SCI52, SC23 ) zgodnie z zapotrzebowaniem
• Elastyczność w działaniu przy równoczesnym przestrzeganiu przyjętego harmonogramu
• Przestrzeganie norm jakości, harmonogramu prac oraz zasad bezpieczeństwa
• Przestrzeganie fińskich norm pracy z elektryką

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, przy rozruchu urządzeń elektrycznych, związanym z transformatorami i rozdzielniami SN / NN
• Doświadczenie z ustawieniem przekaźników cyfrowych SN / NN (programowanie i testowanie)
• Doświadczenie z narzędziami testowymi SN/NN związanymi z rozruchem elektrycznym
• Znajomość cyfrowych przekaźników zabezpieczeniowych i sprzętu do testów jako plus
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość j. francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w obszarze controlling w międzynarodowej firmie
• Konkurencyjne wynagrodzenia oraz program benefitów
• Roczny kontrakt w oparciu o umowę o pracę zgodną z fińskim kodeksem pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail: paulina.mazur@adecco.com

Termin składania aplikacji: Grudzień 2014
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dane firmowe

Adecco Poland
Lubicz
31034 Kraków
Email: air.krakow@adecco.com