← Wstecz | Drukuj

Konstruktor Elektronik / Actio HR

Oferta z dnia: 17/12/2014
O firmie

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor Elektronik
Nr ref.: KE/12/14
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR dla naszego klienta producenta urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Elektronik

Opis stanowiska:

Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
Analizowanie i unowocześnianie rozwiązań konstrukcyjnych,
Projektowanie i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań konstrukcyjnych,
Dobór urządzeń pod zapotrzebowanie klienta,
Współpraca z zespołem programistów i automatyków,
Nadzór konstrukcyjny nad realizacją projektów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Elektronika, Automatyka, Energetyka),
Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku (np Projektant Elektryki, Inżynier Elektryk)
Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Znajomość obsługi oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych Autodesk Electrica będzie dodatkowym atutem,
Znajomość aplikacji oraz podstaw programowania będzie mile widziana,
Umiejętność doboru urządzeń i rozwiązań pod oczekiwania klienta,
Umiejętność pracy w zespole,
Chęć rozwoju zawodowego,
Kreatywność.

Oferujemy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre wynagrodzenie podstawowe + system gratyfikacji w postaci nagród,
Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
Umowę o pracę,
Pracę od poniedziałku do piątku.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail
rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. KE/12/14
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Dane firmowe

Actio HR
Jaśkowa Dolina 36/2
80-246 Gdańsk
Email: rekrutacja@actio-hr.pl