← Wstecz | Drukuj

Telemarketer (IT) / T Komp

Oferta z dnia: 13/01/2015

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją. W swojej szerokiej ofercie posiadamy systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. Bagaż blisko 20 lat doświadczeń pozwala Nam na kompleksowe spojrzenie i poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań.

Firma efektywnie wykorzystuje środki unijne, czego dowodem jest przyznawanie jej kolejnych dotacji na innowacyjne projekty. Realizowane są one w ścisłej współpracy ze specjalistami branż, których przedstawiciele są odbiorcami docelowymi usług. Systematycznie powiększa się grono klientów
T Komp-u, co sprzyja poszerzaniu jego kadry. Trzon firmy stanowi grupa kreatywnych programistów, rekrutowanych między innymi spośród absolwentów zaprzyjaźnionej uczelni, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Oferowana praca

Stanowisko: Telemarketer (IT)
Nr ref.: TM/01/15
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Informatyka/Administracja

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie kontaktu (telemarketing),
- Współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie umawiania spotkań z Klientem

Wymagania

- dobra dykcja,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność łatwego i szybkiego przyswajania wiedzy,
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
- konsekwencja w działaniu,
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista

Oferujemy

ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy),
- pracę w dni robocze w godzinach 8:00-16:00,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na rekrutacja (at) tkomp.pl

Dane firmowe

T Komp
Smukalska
85-565 Bydgoszcz
Email: rekrutacja@tkomp.pl
WWW: http://www.tkomp.pl/