← Wstecz | Drukuj

Mechanik maszyn produkcyjnych / TnsGroup

Oferta z dnia: 27/01/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu, ma też biuro w Bytowie. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

przebudowa maszyn i linii produkcyjnych w zależności od rodzaju produktu
rozwiązywanie problemów z maszynami na podlożu elektronicznym, które sterowane są komputerowo
pomoc przy czyszczeniu maszyn i samodzielne wykonywanie prewencyjnych kontroli
demontaż maszyn
rozwiązywanie samodzielnie małych usterek
wymiana pomp itp

Wymagania

wykształcenie zawodowe w kierunku mechanicznym lub elektrotechnicznym
min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość rysunku technicznego
doświadczenie w spawaniu
doświadczenie w obsłudze maszyn (tokarki i frezarki)
umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów.

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/203577/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl