Inżynier - instalacja i uruchomienia systemów automatyki / Stan Shipping Agency LTD

Oferta z dnia: 28/01/2015

Stanowisko: Inżynier - instalacja i uruchomienia systemów automatyki
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Praca dla firmy Norweskiej na terenie stoczni polskiej. Nadzór nad instalacją, uruchomieniem i próbami (morskimi) automatyki (wciągarki, windy kotwiczne, dźwigi itp.) instalowanych na jednostkach offshore.

Okolo 2 tygodnie pracy na terenie stoczni i tydzień na pokładzie statku/ platformy (sektor głównie offshore).

Wymagania

Wykształcenie inżynierskie o specjalności mechanicznej lub elektrycznej - automatyka, wymagane doświadczenie w pracach nad systemami automatyki sterującej lub pokrewnymi zagadnieniami (serwis, instalacja, uruchomienia urządzeń itp.) - min. 1 rok.

Język angielski w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym.

Oferujemy

Właściwy kandydat otrzyma rozległy pakiet szkoleń przed podjęciem pracy oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania.

Termin zaczęcia pracy - luty 2015

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV w języku angielskim (z opisem obowiązków, projektami) na adres email: tg@stanship.com.pl

Dane firmowe

Stan Shipping Agency LTD
Damroki 1 B/10
80-177 Gdańsk
Email: tg@stanship.com.pl
WWW: http://www.stanship.com.pl/?pid=joboffer