Specjalista Kontroli Jakości - Tworzywa Sztuczne / GD Profesja

Oferta z dnia: 20/02/2019

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest działająca na całym świecie, innowacyjna, prężnie rozwijająca się firma produkująca detale z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej.

Stanowisko: Specjalista Kontroli Jakości - Tworzywa Sztuczne
Nr ref.: QS/KUNST/DE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

• pomiar i kontrola jakości produktów syntetycznych wykonanych dla branży motoryzacyjnej,
• kontrola i sporządzanie raportów z prób na prototypach,
• analiza wyników pomiarowych,
• wnoszenie korekt i optymalizacja procesu produkcji,
• analiza i kontrola dokumentów jakościowych dostarczanych przez dostawców,
• kontrola jakości otrzymywanych od dostawców surowców i produktów,
• udział w audytach wewnętrznych,

Wymagania

• wykształcenie i doświadczenie kierunkowe: technik kontroli jakości,
• doświadczenie w branży obróbki tworzyw sztucznych dla motoryzacji,
• umiejętność i doświadczenie w dokonywaniu pomiarów 3D
• dokładność, sumienność i zmysł techniczny,
• umiejętność samodzielnej pracy, otwartość na pracę w grupie,
• dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy

• ciekawa praca na atrakcyjnych warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
• rozwój zawodowy, kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• pomoc w załatwieniu formalności.

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym QS/KUNST/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl