← Wstecz | Drukuj

Sortowanie odzieży używanej / TnsGroup

Oferta z dnia: 13/05/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Oferowana praca

Stanowisko: Sortowanie odzieży używanej
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

segregacja i sortowanie ubrań używanych, butów i innych tekstyliów
sortowanie wstępne ( opróżnianie worków z ubraniami, tekstyliami, butami itp.) i sortowanie końcowe (sortowanie z rozróżnieniem na gatunek tkanin itp.)
wysokie tempo pracy

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego
mile widziane prawo jazdy kat. B
doświadczenie na podobnym stanowisku
dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
pozytywne podejście do zlecanych zadań

Oferujemy

możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/209132/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl