← Wstecz | Drukuj

(Mł) Specjalista Produktu / ROVERS POLSKA

Oferta z dnia: 16/03/2015

ROVERS POLSKA jest uznaną w branży firmą, importerem i dystrybutorem aparatury, materiałów medycznych i produktów farmaceutycznych przede wszystkim w zakresie Ginekologii, Onkologii, zapłodnienia in-vitro.

Oferowana praca

Stanowisko: (Mł) Specjalista Produktu
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

•Bieżąca obsługa klientów w zakresie konsultacji, sprzedaży oraz instalacji i serwisu urządzeń medycznych
•Budowanie rynku odbiorców dla obecnych i nowych produktów
•Współpraca z pozostałymi sekcjami działu sprzedaży
•Współpraca z działem marketingu
•Pomoc przy prowadzeniu innych spraw merytorycznych

Wymagania

•Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: chemia, biologia, fizyka(medyczna), biotechnologia
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Obsługa komputera w zakresie Windows i MS Office
•Komunikatywność i otwartość
•Dyspozycyjność i motywacja
•Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

•Pracę w renomowanej w branży firmie
•Możliwości rozwoju kariery zawodowej
•Stałe podnoszenie kwalifikacji
•Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres: info@rovers.pl

Dane firmowe

ROVERS POLSKA
Stołeczna 10
05-501 Piaseczno
Email: info@rovers.pl
WWW: www.rovers.pl