← Wstecz | Drukuj

Konstruktor mebli metalowych (m/k) / Trenkwalder

Oferta z dnia: 16/03/2015

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor mebli metalowych (m/k)
Nr ref.: KON/KRA/0315
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

- konstruowanie niestandardowych gablot i witryn z tworzyw sztucznych, metalu, drewna i szkła,
- tworzenie dokumentacji technologicznej przy współpracy z klientem oraz wewnętrznymi działami firmy,
- sporządzanie wycen i składanie zamówień zakupowych dla danego projektu,
- budowanie prototypów i pierwszych modeli konstrukcji według sporządzonych projektów,
- wdrażanie do produkcji modeli bazujących na prototypach,
- kontrolowanie terminowości, jakości i ceny w procesie powstawania prototypów i nowych konstrukcji,
- doradztwo technologiczne i merytoryczne dla działu obsługi klienta.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne – konstruktorskie,
- minimum dwuletnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku (wymagany link do portfolio w CV oraz przesłanie wraz z aplikacją kilku przykładów własnych projektów),
- znajomość różnorodnych technologii i obróbki tworzyw sztucznych, metalu, drewna, szkła etc.,
- umiejętność przygotowywania matryc i tworzenia ścieżek,
- znajomość programów SolidWorks, AutoCAD i CorelDRAW,
- operatywność i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
- samodzielność i precyzja w działaniu,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie A2 (według klasyfikacji Rady Europy),
- poczucie estetyki i zagwarantowanie wysokiej jakości produkowanych mebli.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wraz z premią od wyników przejścia prototypów do produkcji,
- możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
- tworzenie innowacyjnych projektów dla międzynarodowych klientów,
- niezbędne narzędzia pracy,
- przyjazną atmosferę pracy,
- dużą swobodę we wdrażaniu do projektów własnych pomysłów.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy wraz z numerem referencyjnym. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
E-mail: rekrutacja.bajorek@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Dane firmowe

Trenkwalder
Podgórska 36
31-536 Kraków
Email: rekrutacja.bajorek@trenkwalder.com.pl
WWW: www.trenkwalder.pl