← Wstecz | Drukuj

Projektant siłowni żaglowych / Adecco Poland

Oferta z dnia: 25/03/2015

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant siłowni żaglowych
Nr ref.: PSZ/2015
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Całościowe projektowanie różnego rodzaju układów napędowych,
Wykonywanie planów siłowni z zestawieniem materiałów,
Prowadzenie uzgodnień technicznych z producentami urządzeń siłowni,
Nadzór autorski nad budową siłowni,
Przygotowanie instrukcji technologicznych,
Udział w próbach odbiorczych,

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne okrętowe (mechaniczne),
Doświadczenie w projektowaniu siłowni i napędów żaglowych i motorowych,

Oferujemy

konkurencyjne wynagrodzenie,
pracę w środowisku międzynarodowym,
niezbędne narzędzia pracy,

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego na adres:

Dane firmowe

Adecco Poland
al. gen. Józefa Hallera 2B
80-401 Gdańsk
Email: biuro.gdansk@adecco.com