← Wstecz | Drukuj

Analityk / INVESTIN

Oferta z dnia: 16/04/2015

Finansujemy i rozwijamy zaawansowane technologie, poprzez inwestycje Venture Capital, programy akceleracji i inkubacji start-upów oraz wszechstronne doradztwo i CSR w obszarze globalnego rynku innowacji. W ramach świadczonych usług komercyjnych wspieramy przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, działalności B+R oraz transferu i komercjalizacji technologii.

Oferowana praca

Stanowisko: Analityk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

- sporządzanie specjalistycznych ekspertyz (wycen, analiz rynku, ścieżek komercjalizacji) dotyczących określonych technologii, zgodnie ze standardami Grupy INVESTIN
- wyszukiwanie, zdobywanie i analizowanie informacji rynkowych dotyczących technologii
- sporządzanie analiz biznesowych, finansowych i rynkowych projektów technologicznych
- współpraca z twórcami technologii (wynalazcami)

Wymagania

- dyplom ukończenia studiów magisterskich i/lub inżynierskich (preferowane kierunki ścisłe, technologiczne, przyrodnicze, ekonomiczne itp.)
- podstawowa znajomość zagadnień z przynajmniej jednego z następujących obszarów: komercjalizacja technologii, własność intelektualna i przemysłowa, zarządzanie projektami B+R, ocena potencjału komercyjnego technologii
- doświadczenie w sporządzaniu raportów w obszarze analiz rynku, wycen, biznes planów, ścieżek komercjalizacji technologii
- dobra znajomość języka angielskiego
- pozytywne nastawienie i motywacja do współpracy
- umiejętność analitycznego myślenia
- odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
- chęć do nauki i rozwoju
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność w wymiarze pozwalającym na sporządzenie od 1 do 3 ekspertyz w ciągu miesiąca
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy

- elastyczne warunki współpracy
- możliwość pracy zdalnej
- udział w konsultacjach z Ekspertami i zespołem Analityków Grupy INVESTIN
- wysokość wynagrodzenia dostosowywana do liczby oraz złożoności realizowanych ekspertyz
- możliwość wzbogacenia swojego warsztatu pracy analitycznej o unikalne i skuteczne standardy wypracowane w toku wieloletnich doświadczeń przez Grupę INVESTIN

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@investin.pl do 24.04.2015 r. z dopiskiem „Analityk”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Dane firmowe

INVESTIN
Aleje Jerozolimskie
00-697 Warszawa
Email: k.michalska@investin.pl
WWW: www.investin.pl