← Wstecz | Drukuj

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU / W&BS Doradztwo Personalne

Oferta z dnia: 17/04/2015

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Oferowana praca

Stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie maszyn i urządzeń;
- Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
- Naprawa, wymiana i ewentualne spawanie części maszyn;
- Zapewnienie ciągłości pracy całego zakładu produkcyjnego;

Wymagania

- Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
- Wykształcenie średnie techniczne (Elektryk/Elektromechanik);
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, sterowników PLC;
- Znajomość technik pomiarowo- regulacyjnych;
- Prawo jazdy kat. B;
- Umiejętność spawania;
- Dobre zdolności organizacyjne , elastyczność, precyzja w działaniu;

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę ;
- Pracę na dłuższy okres czasu;
- Pracę w systemie zmianowym;
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji;
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: TUR/BL/15

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Us Nr 133 post. 883)".

Email: lista@wbspraca.pl