Projektant – konstruktor sprzętu / Adecco Poland Sp. z o.o. Oddział Łódź

Oferta z dnia: 18/04/2015

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant – konstruktor sprzętu
Nr ref.: Nr ref.: PRO.KONSTRUKT/LDZ/2015
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Projektant – konstruktor sprzętu

Obowiązki:
- Tworzenie projektów, i testowanie nowych wzorów sprzętu gospodarstwa domowego
- Projektowanie sprzętu z wykorzystaniem rysunku 2D i 3D
- Przygotowywanie raportów pomiarowych
- Realizacja długo- i krótkofalowej polityki rozwoju firmy,
- Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektronika lub pokrewny)
- Bardzo dobra znajomość technologii produkcji komponentów elektronicznych
- Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa
- Konsekwencja w działaniu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Biegła znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży
- Pakiet szkoleń
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość stałego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres dorota.kalwas@adecco.com lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134)

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o. Oddział Łódź
Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
Email: dorota.kalwas@adecco.com
WWW: www.adecco.pl