← Wstecz | Drukuj

Sprzątanie samochodów stylowych / TnsGroup

Oferta z dnia: 14/07/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Sprzątanie samochodów stylowych
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Holandia
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• sprzątanie samochodów typu „vintage”
• dbanie o dobry stan wizualny samochodów stylowych

Wymagania

• dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• doświadczenie w pracach przy sprzątaniu samochodów zabytkowych, stylowych, tzw. „vintage”
• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy-po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
• atrakcyjne wynagrodzenie z ustaloną ścieżką kariery
• możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
• opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/207930/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria ( przede wszystkim znajomość języka obcego oraz doświadczenie w pracy z samochodami stylowymi ). Do formularza prosimy załączać CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl