← Wstecz | Drukuj

Współpracownik do Sekcji Współpracy z Ekspertami / NCBR

Oferta z dnia: 21/04/2015

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą powołaną w celu realizacji zadań z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. Zarządza programami badań naukowych w strategicznych dla Polski dziedzinach. Projekty finansowane lub współfinansowane przez Centrum wykorzystywane są w gospodarce, kulturze, ochronie zdrowia i administracji publicznej. Centrum realizuje również programy wsparcia komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych oraz wspiera rozwój naukowców. Centrum pełni funkcję i wykonuje zadania Instytucji Pośredniczącej dla następujących programów operacyjnych: Kapitał Ludzki, Innowacyjna Gospodarka oraz Infrastruktura i Środowisko, a także Inteligentny Rozwój (POIR) oraz Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Stanowisko: Współpracownik do Sekcji Współpracy z Ekspertami
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi? Łatwo kojarzysz i łączysz fakty oraz pozyskujesz informacje? Sprawnie posługujesz się komputerem i nie przerażają Cię bazy danych? Potrafisz efektywnie pracować pod presją czasu? Jeśli tak, to ogłoszenie kierowane jest właśnie do Ciebie.

Osoba, z którą nawiążemy współpracę będzie odpowiedzialna za:

kompleksową obsługę doboru ekspertów zewnętrznych w celu pozyskania ocen merytorycznych wniosków (projekty techniczne):

• właściwe powiązanie tematu wniosku z dziedziną naukową;
• wyszukanie recenzentów merytorycznych z bazy ekspertów;
• mailowy i telefoniczny kontakt z ekspertami;
• pozyskanie ocen merytorycznych od najlepszych specjalistów;

obsługę aplikacji i systemów informatycznych wspomagających procesy realizacji ocen.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

wykształcenia wyższego (preferowane: nauki ścisłe, mechanika, inżynieria materiałowa, IT, inżynieria środowiska, biotechnologia itp.) lub bycia w trakcie studiów (studenci min. 3 roku)
umiejętności pracy z bazami danymi i znajomości pakietu biurowego Ms Office,
umiejętności analitycznych,
znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
odpowiedzialności za powierzone zadania i nastawienia na realizację celu,
komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
umiejętności efektywnego organizowania wielowątkowej pracy i pracy pod presją czasu,
dyspozycyjności ok. 40 h tygodniowo.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy naukowej lub w projektach badawczych.

Oferujemy

Oferujemy:

długoterminową współpracę z Centrum,
współpracę w ramach umowy zlecenia,
możliwość realizacji ambitnych zadań na rzecz instytucji wspierającej prekursorów z branży nowych technologii,
pole do samorealizacji,
pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o załączenie odpowiedzi na pytanie: jakie cechy i umiejętności, które posiadasz, będą przydatne w trakcie współpracy z Sekcją Współpracy z Ekspertami? Dlaczego chcesz nawiązać współpracę z tą Sekcją? Odpowiedź powinna być zwięzła i konkretna (zawarta maksymalnie na 1 stronie dokumentu).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez formularz:

Dane firmowe

NCBR
Nowogrodzka 47a
00-000 Warszawa
Email: katarzyna.rochowicz@ncbr.gov.pl