Specjalista ds. systemów kanalizacyjnych i odwadniania / Adecco Kielce

Oferta z dnia: 21/04/2015

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Stanowisko: Specjalista ds. systemów kanalizacyjnych i odwadniania
Nr ref.: SK/Kat/4.15
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Praca przy realizacji prestiżowych projektów rządowych na terenie Kataru. Oferta pracy jest skierowana do kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe związane z systemami kanalizacyjnymi i odwadniającymi. W ramach tej rekrutacji poszukujemy osób na stanowiska tj.: Sewerage Senior Engineer, Tunneling/ NDM Senior Engineer, Materials Senior Engineer, Utilities Design Engineer, Structural Engineer, Planner/Scheduler, Design Engineer, Senior Drainage Engineers.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (inżynierskie i/lub magisterskie)
• Min. 9 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowiskach związanych z systemami kanalizacyjnymi i systemami odwadniania
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Gotowość do dłuższego pobytu na terenie Kataru
• Specjalistyczna wiedza, umiejętności i doświadczenie w zależności od stanowiska

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu zawodowego.
• Mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę lub dodatek mieszkaniowy
• Możliwość sprowadzenia rodziny na czas kontraktu
• Zatrudnienie w ramach rocznych odnawianych kontraktów
• Bilety samolotowe dla pracownika i jego rodziny
• 45 dni urlopowych w ciągu roku
• Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowych, rządowych inwestycji na terenie Kataru

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim wraz z podaniem nazwy preferowanego stanowiska, do wybranego biura Adecco Kielce na adres e-mail:
agata.golab@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Kielce
ul. Żelazna 33/3
25-014 Kielce
Email: air.kielce@adecco.com