← Wstecz | Drukuj

Otwarta oferta pracy w Holandii / TnsGroup

Oferta z dnia: 10/11/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Oferowana praca

Stanowisko: Otwarta oferta pracy w Holandii
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

praca jako tzw. „skoczek” w różnych zakładach pracy na terenie Holandii w zależności od potrzeb pracodawcy,
proste prace magazynowe,
praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych), w ogrodnictwie i różnego rodzaju magazynach,
praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
termin wyjazdu uzależniony jest od zapotrzebowania holenderskich zleceniodawców

Wymagania

dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
średnia lub dobra znajomość języka angielskiego
mile widziane prawo jazdy kat. B.
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy

różnorodną pracę z perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie, darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie

W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/209134/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl