← Wstecz | Drukuj

Oracle Developer / Altimi

Oferta z dnia: 19/05/2015
O firmie

www.altimi.com

Oferowana praca

Stanowisko: Oracle Developer
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Informatyka/Administracja

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• projektowanie oraz implementowanie rozwiązań bazodanowych w technologii Oracle, PL/SQL zgodnie z wymaganiami biznesowymi

Wymagania

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe techniczne,
• praktyczne doświadczenie w pracy z Oracle, SQL, PL/SQL, Java
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego i niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:
• możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• pakiet świadczeń dodatkowych
• pracę w miłej atmosferze
• wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i całego okresu współpracy

Proszę przesyłać aplikacje na adres: anna.dabrowska@altimi.com

Dane firmowe

Altimi
Ostrowskiego
53-238 Wrocław
Email: anna.dabrowska@altimi.com